Zostań Przyjacielem PCh24.pl!

Klub Przyjaciół PCh24.pl to społeczność ludzi zjednoczonych wobec misji naszego portalu. Przez swoje stałe, comiesięczne wsparcie zapewniają istnienie i rozwój przestrzeni dla katolików w Internecie.

Ich zaangażowanie i wsparcie nagradzamy szeregiem unikalnych treści i podarunków, dostępnych tylko dla Klubowiczów!

Poznaj korzyści uczestnictwa!

Trwają prace serwisowe

Nasza misja

Jesteśmy społecznością skupioną wokół ważnej misji budzenia sumień Polaków. Nie “podejmujemy starań”, lecz prawdziwie walczymy o to, aby Polska pozostała wierna swoim chrześcijańskim korzeniom, które zawdzięcza Chrystusowemu Kościołowi - jednemu, świętemu, katolickiemu i apostolskiemu.

Regularne wsparcie portalu PCh24.pl wzmacnia w tej walce ramię dzierżące miecz prawdy. Ostrze tego miecza jest nam zarówno obroną przeciw atakom rozjuszonych lewicowych mediów, jak również orężem wymierzonym w destrukcyjne idee rewolucyjne, których zwolennicy usiłują zniszczyć nasz naród i cały Kościół.

Dlaczego warto dołączyć do grona Przyjaciół PCh24.pl?

Zostaniesz członkiem wyjątkowej społeczności Możesz działać razem z tymi, którzy podobnie jak Ty podzielają wartości prawdy, dobra i piękna!

Dzięki Tobie istnieje nasz portal

Walka o sumienia Polaków trwa dzięki Tobie!

Nielimitowany dostęp i przedpremiery naszych filmów

Produkcje filmowe, seriale i dokumenty w zasięgu ręki!

Biblioteka PCh24.pl na wyciągnięcie ręki

Modlitewniki, rekolekcje i publikacje o sprawach społecznych

E-wydanie magazynu “Polonia Christiana”

Każdy nowy numer magazynu dostępny online.

Materiały premium

Programy live, odcinki specjalne i inne!

Możliwość osobistej interakcji z redaktorami

Dedykowane kanały społecznościowe dla Przyjaciół.

Wspierasz z dumą portal PCh24.pl

Inwestując w misję portali wiesz, że ma on paliwo do medialnej walki w słusznej sprawie.

W podziękowaniu za Twoje zaufanie i wsparcie otrzymujesz pakiety premium i upominki. W każdej chwili będziesz mieć dostęp do unikalnych treści, niedostępnych dla nikogo innego w internecie - znajdziesz je zebrane w jednym miejscu - w Strefie Przyjaciela.

Czym jest Klub Przyjaciół PCh24.pl?
Klub Przyjaciół PCh24.pl to społeczność gromadząca Darczyńców, Przyjaciół i Czytelników naszego portalu, czyli ludzi kochających Kościół katolicki oraz naszą ziemską Ojczyznę – Polskę. Zdają sobie oni sprawę z kryzysu w Kościele i chrześcijańskiej cywilizacji spowodowanego narastającą antychrześcijańską rewolucją. Nie pozostają jednak bierni – z miłości do prawdy, jako Kościół walczący, biorą oni czynny udział w starciu z siłami podnoszącymi ręce na Boży porządek – poprzez osobiste zaangażowanie i wsparcie materialne środowiska Polonia Christiana.
Jakie warunki należy spełnić, aby przystąpić do Klubu Przyjaciół PCh24.pl?
Aby przystąpić do Klubu Przyjaciół PCh24.pl należy:
  • Dbać o osobisty rozwój wiary, nadziei i miłości.
  • Bronić chrześcijańskich korzeni naszej Ojczyzny.
  • Wspierać materialnie regularną darowizną PCh24.pl – portal tworzony przez katolików dla katolików.
Na jakie benefity mogę liczyć przystępując do Klubu Przyjaciół PCh24.pl?
Korzyściami z przystąpienia do Klubu Przyjaciół PCh24.pl są:
  • Aktywny udział w forpoczcie podejmującej walkę z wrogą cywilizacji chrześcijańskiej propagandą i poprawnością polityczną poprzez budowę portalu PCh24.pl i internetowej telewizji PCh24TV – mediów tworzonych przez katolików dla katolików.
  • Rozwój cnót wiary, nadziei i miłości wspomagany przez dostarczane regularnie materiały z treściami formującymi katolickie sumienia.
  • Dedykowane kanały społecznościowe z udziałem redaktorów, dzięki czemu społeczność i wspólnota Przyjaciół stanie się jeszcze bardziej odczuwalna i bliska!
Dlaczego moje wsparcie finansowe jest tak istotne?
Jesteśmy jednym z nielicznych mediów, które utrzymuje się wyłącznie ze wsparcia ludzi dobrej woli – naszych Darczyńców i Przyjaciół. Nie pobieramy żadnych grantów, dotacji ani dofinansowań, aby móc zachować pełną niezależność. Dzięki Państwa wsparciu możemy skutecznie budować ofensywę i kontrataki wobec środowisk wrogich wartościom, które są dla nas nadrzędne. Państwa przychylność sprawia, że żaden układ polityczny lub medialny nie jest w stanie zamknąć nam ust.
W jaki sposób mogę dokonać płatności w ramach Klubu Przyjaciół PCh24.pl?
Prezentujemy nowy, intuicyjny i co najważniejsze nieangażujący system płatności zintegrowany z PayPal. Wystarczy dodać swoją kartę do konta PayPal, a w formularzu na naszej stronie wybrać wysokość deklarowanego comiesięcznego wsparcia.
Dlaczego, aby wspierać portal poprzez Klub Przyjaciół PCh24.pl, muszę podawać swoje dane?
Jako środowisko mające na celu walkę w obronie Bożego porządku na ziemi pragniemy znać człowieka stojącego z nami na linii frontu, dlatego chcemy znać Państwa imiona. Aby nasza misja miała szanse powodzenia, musimy się ze sobą skutecznie komunikować - z tego względu prosimy o Państwa adresy e-mail. Wszystkie Państwa dane są u nas bezpieczne.
Czy udział w Klubie Przyjaciół PCh24.pl jest anonimowy?
O Państwa udziale w naszej wspólnej walce będą wiedzieli tylko Państwo, my — Portal PCh24.pl — oraz osoby, z którymi zechcecie się Państwo tą wiedzą podzielić.
Czy mogę zrezygnować ze wspierania portalu poprzez Klub Przyjaciół PCh24.pl?
Bycie częścią Klubu Przyjaciół PCh24.pl jest w stu procentach dobrowolne. W każdej chwili mogą Państwo zrezygnować z regularnego wspierania naszej wspólnej walki.