Zostań Przyjacielem PCh24.pl!

Klub Przyjaciół PCh24.pl to społeczność ludzi zjednoczonych wobec misji naszego portalu. Przez swoje stałe, comiesięczne wsparcie zapewniają istnienie i rozwój przestrzeni dla katolików w Internecie.

Ich zaangażowanie i wsparcie nagradzamy szeregiem unikalnych treści i podarunków, dostępnych tylko dla Klubowiczów!

Poznaj korzyści uczestnictwa!

Dołączam do Klubu Przyjaciół PCh24.pl

Jeszcze tylko chwila i będziesz częścią naszej społeczności! Wypełnij ten prosty formularz!

Wybierz kwotę miesięcznego wsparcia:

Wybierz rodzaj płatności

Darowizna za pomocą wirtualnego portfela PayPal
Wyślemy Ci indywidualny numer rachunku bankowego do przekazywania darowizny

Nasza misja

Jesteśmy społecznością skupioną wokół ważnej misji budzenia sumień Polaków. Nie “podejmujemy starań”, lecz prawdziwie walczymy o to, aby Polska pozostała wierna swoim chrześcijańskim korzeniom, które zawdzięcza Chrystusowemu Kościołowi - jednemu, świętemu, katolickiemu i apostolskiemu.

Regularne wsparcie portalu PCh24.pl wzmacnia w tej walce ramię dzierżące miecz prawdy. Ostrze tego miecza jest nam zarówno obroną przeciw atakom rozjuszonych lewicowych mediów, jak również orężem wymierzonym w destrukcyjne idee rewolucyjne, których zwolennicy usiłują zniszczyć nasz naród i cały Kościół.

Dlaczego warto dołączyć do grona Przyjaciół PCh24.pl?

Zostaniesz członkiem wyjątkowej społeczności Możesz działać razem z tymi, którzy podobnie jak Ty podzielają wartości prawdy, dobra i piękna!

Dzięki Tobie istnieje nasz portal

Walka o sumienia Polaków trwa dzięki Tobie!

Nielimitowany dostęp i przedpremiery naszych filmów

Produkcje filmowe, seriale i dokumenty w zasięgu ręki!

Biblioteka PCh24.pl na wyciągnięcie ręki

Modlitewniki, rekolekcje i publikacje o sprawach społecznych

E-wydanie magazynu “Polonia Christiana”

Każdy nowy numer magazynu dostępny online.

Materiały premium

Programy live, odcinki specjalne i inne!

Możliwość osobistej interakcji z redaktorami

Dedykowane kanały społecznościowe dla Przyjaciół.

Wspierasz z dumą portal PCh24.pl

Inwestując w misję portali wiesz, że ma on paliwo do medialnej walki w słusznej sprawie.

W podziękowaniu za Twoje zaufanie i wsparcie otrzymujesz pakiety premium i upominki. W każdej chwili będziesz mieć dostęp do unikalnych treści, niedostępnych dla nikogo innego w internecie - znajdziesz je zebrane w jednym miejscu - w Strefie Przyjaciela.

Czym jest Klub Przyjaciół PCh24.pl?
Klub Przyjaciół PCh24.pl to społeczność gromadząca Darczyńców, Przyjaciół i Czytelników naszego portalu, czyli ludzi kochających Kościół katolicki oraz naszą ziemską Ojczyznę – Polskę. Zdają sobie oni sprawę z kryzysu w Kościele i chrześcijańskiej cywilizacji spowodowanego narastającą antychrześcijańską rewolucją. Nie pozostają jednak bierni – z miłości do prawdy, jako Kościół walczący, biorą oni czynny udział w starciu z siłami podnoszącymi ręce na Boży porządek – poprzez osobiste zaangażowanie i wsparcie materialne środowiska Polonia Christiana.
Jakie warunki należy spełnić, aby przystąpić do Klubu Przyjaciół PCh24.pl?
Aby przystąpić do Klubu Przyjaciół PCh24.pl należy:
  • Dbać o osobisty rozwój wiary, nadziei i miłości.
  • Bronić chrześcijańskich korzeni naszej Ojczyzny.
  • Wspierać materialnie regularną darowizną PCh24.pl – portal tworzony przez katolików dla katolików.
Na jakie benefity mogę liczyć przystępując do Klubu Przyjaciół PCh24.pl?
Korzyściami z przystąpienia do Klubu Przyjaciół PCh24.pl są:
  • Aktywny udział w forpoczcie podejmującej walkę z wrogą cywilizacji chrześcijańskiej propagandą i poprawnością polityczną poprzez budowę portalu PCh24.pl i internetowej telewizji PCh24TV – mediów tworzonych przez katolików dla katolików.
  • Rozwój cnót wiary, nadziei i miłości wspomagany przez dostarczane regularnie materiały z treściami formującymi katolickie sumienia.
  • Dedykowane kanały społecznościowe z udziałem redaktorów, dzięki czemu społeczność i wspólnota Przyjaciół stanie się jeszcze bardziej odczuwalna i bliska!
Dlaczego moje wsparcie finansowe jest tak istotne?
Jesteśmy jednym z nielicznych mediów, które utrzymuje się wyłącznie ze wsparcia ludzi dobrej woli – naszych Darczyńców i Przyjaciół. Nie pobieramy żadnych grantów, dotacji ani dofinansowań, aby móc zachować pełną niezależność. Dzięki Państwa wsparciu możemy skutecznie budować ofensywę i kontrataki wobec środowisk wrogich wartościom, które są dla nas nadrzędne. Państwa przychylność sprawia, że żaden układ polityczny lub medialny nie jest w stanie zamknąć nam ust.
W jaki sposób mogę dokonać płatności w ramach Klubu Przyjaciół PCh24.pl?
Prezentujemy nowy, intuicyjny i co najważniejsze nieangażujący system płatności zintegrowany z PayPal. Wystarczy dodać swoją kartę do konta PayPal, a w formularzu na naszej stronie wybrać wysokość deklarowanego comiesięcznego wsparcia.
Dlaczego, aby wspierać portal poprzez Klub Przyjaciół PCh24.pl, muszę podawać swoje dane?
Jako środowisko mające na celu walkę w obronie Bożego porządku na ziemi pragniemy znać człowieka stojącego z nami na linii frontu, dlatego chcemy znać Państwa imiona. Aby nasza misja miała szanse powodzenia, musimy się ze sobą skutecznie komunikować - z tego względu prosimy o Państwa adresy e-mail. Wszystkie Państwa dane są u nas bezpieczne.
Czy udział w Klubie Przyjaciół PCh24.pl jest anonimowy?
O Państwa udziale w naszej wspólnej walce będą wiedzieli tylko Państwo, my — Portal PCh24.pl — oraz osoby, z którymi zechcecie się Państwo tą wiedzą podzielić.
Czy mogę zrezygnować ze wspierania portalu poprzez Klub Przyjaciół PCh24.pl?
Bycie częścią Klubu Przyjaciół PCh24.pl jest w stu procentach dobrowolne. W każdej chwili mogą Państwo zrezygnować z regularnego wspierania naszej wspólnej walki.